Initiatie zeisteam NP Vlierbeek
Na het zeisen van de boomgaard van de abdij van Vlierbeek kregen we veel vragen van mensen uit de buurt die mee willen zeisen.
We richten daarom met zeisexperten uit de regio - ZeisTeam - een gratis instapcursus zeisen in.
Wil je je graag engageren om bij gelegenheid eens mee te zeisen op werkdagen van Natuurpunt, dan leiden we je graag op.
Woensdag 8 juli van 19u tot 21u spreken we af aan het ecocentrum in het provinciaal domein. In het prachtige maar verscholen natuurgebiedje Lovenaerenbroek (daar waar de planten als boter gesneden worden met de zeis) leren we je zeisen en je zeis scherp te houden. Best breng je je eigen zeis mee (zo een oude van den bompa die in een schuur staat is ideaal) en dan kalefateren we haar op. Zo heb je je eigen vriend steeds bij de hand voor huis- en tuingebruik. Heb je dit niet, dan hebben we er enkelen liggen voor jou om mee te experimenteren.
Om de veiligheid en kundigheid te garanderen zijn er maximum 8 mensen welkom. Je schrijft je in via de ticket link en we laten weten als je erbij kan zijn.
Wees welkom!
Wanneer?
08/07/2020 van 19u00 tot 21u00
Afspraakplaats
Lovenarenbroek
Eenmeilaan 199 Afspraak voor het ecocentrum in het Provinciaal Domein, 3010 Kessel-lo
Bekijk op Google Maps
Eenmeilaan 199 Afspraak voor het ecocentrum in het Provinciaal Domein, 3010 Kessel-lo
Bekijk op Google Maps
Organisatie
Meer activiteiten
Beheerwerken