Wandeling door de Hobokense Polder met bezoek aan het kunstenproject op Blue Gate
Tijdens onze Zomerhappening werd er op één van onze themawandelingen o.l.v. Walter Gijkens dwars door de Hobokense Polder gewandeld tot aan de Lakweg (Blue Gate).
In het kader van een kunstproject van Studio Orimi hangen daar van 1 september tot 30 september “Dark Clouds, Bright Clouds“. Kunstenares Mieke Smet gaf toelichting over haar kunstwerken. Tijdens haar uitleg aan de toen nog maagdelijk witte wolken, die aan de Lakweg door haar werden opgehangen, kwam de erosie op een kunstwerk door de omgeving ter sprake.
Zo is het idee ontstaan om nog eens terug te gaan kijken, gecombineerd met een wandeling door de Hobokense Polder.
Ditmaal langs een ander parcours. Ook vandaag zal kunstenares Mieke Smet speciaal voor Natuurpunt ter plaatse komen.
Praktisch:
Deelname is gratis en iedereen is welkom om mee te wandelen.
Afstand ergens tussen 7 en 9 km.
Vertrek om 14.30 uur aan de ingang van de Hobokense Polder in de Schroeilaan schuin tegenover station Hoboken Polder. Einde omstreeks 17 u à 17.30 u
Organisatie
Meer activiteiten
Erfgoed