Wolven in de moderne wereld | Opportuniteiten en uitdagingen
Wolven zijn mysterieuze en onmisbare leden in het ecosysteem.
Na decennia van afwezigheid kregen we vijf jaar geleden de kans om opnieuw kennis te maken met de wolf in ons “Wilde Westen”. Zijn comeback is spraakmakend en doet geregeld stof opwaaien. Is het mogelijk om met de wolf samen te leven en wat gebeurt er als je oog in oog komt te staan met de doordringende ogen van een wilde wolf?
Hoe kan je wolvensporen herkennen en komt er een moment dat er wolven zullen lopen in de Rupelstreek? Laat je tijdens deze infoavond verrassen door de unieke levenswijze van deze iconische toppredator en kom te weten hoe wolven het lokale landschap rond hun poot kunnen draaien.
afspraak | zaterdag 8 april | 19u tot 20u45 | Natuur.huis de Paardenstal - Boomsestraat 221, Niel, ook bereikbaar via het wegje achter de huizen Boomsestraat, parking inrijden thv huisnummer 266
Meld je deelname via | yente_demaesschalck@hotmail.com
Organisatie
