Brandhout te koop

Natuurpunt Boortmeerbeek beheert het hakhout in het Boortmeerbeeks broek. Hiermee brengen we een dynamiek van kleinschalige veranderingen in het bos; wat de biodiversiteit sterk ten goede komt. Zo is er na de kapping, in de zogenaamde naakte fase, het bloemrijk aspect. Zelfs een deel van de verdwenen planten kan via de zaadbank terugkeren, als er maar voldoende licht wordt ingebracht.

Dit trekt ook soorten aan zoals boompieper, houtsnip, .... Ook vlinders, zweefvliegen en vleermuizen genieten van deze situatie. In de dichte fase is het dan weer interessant voor zangers zoals de nachtegaal. Ons hakhoutbeheer is zo opgebouwd dat we elk jaar een ander perceel hakken, in een cyclus van à 7 jaar. Op deze manier creëren we een heel lichtopen bos. Zonder ingreep zullen de hakhoutstoven volledig uitgroeien en een lichtarm bos maken.

Uitverkocht. Brandhout zacht, gemengd (populier, berk, wilg, els)

De lengte is 40 centimeter. De prijs is 70 euro/stere voor nog te drogen hout.  Voor gedroogd hout is het 80 euro/stere.

Bestel eenvoudig via info@natuurpuntboortmeerbeek.be of bel Frans op 0494 56 03 34. Af te halen of leverbaar voor +5€/stere per rit (vanaf 3 stère) binnen de perimeter Boortmeerbeek. Buiten Boortmeerbeek leveren we niet.

Brandhout hard, gemengd (eik, esdoorn, es, olm)

De lengte is 40 centimeter. De prijs is 85 euro/stere voor nog te drogen hout. Voor half droog is het 90 euro/stere. Voor gedroogd hout is het 95 euro/stere.
 
Bestel eenvoudig via info@natuurpuntboortmeerbeek.be of bel Frans op 0494 56 03 34. Af te halen of leverbaar voor +5€/stere per rit (vanaf 3 stère) binnen de perimeter Boortmeerbeek. Buiten Boortmeerbeek leveren we niet.
TOP