Contact

Opgelet: op deze pagina staan de contactgegevens van de Natuurpunt-vrijwilligers in en rond Mechelen.

Heb je vragen voor het Natuurpunt-secretariaat in Mechelen (bv. over personeel, sollicitaties, verzekeringen, algemene vragen)? Bekijk dan op https://www.natuurpunt.be/contacteer-natuurpunt wie je verder kan helpen.

Natuurpunt Mechels Rivierengebied

Voorzitter en contactpersoon: Jorn Van de Velde: jorn.vandevelde@natuurpunt.be, 0493 02 96 97

BEZOEKERSCENTRUM
Ann Pinceel: bc.mechelsrivierengebied@natuurpunt.be, 015 43 61 09

KERNEN

Bonheiden - Diane Appels: diane.appels@skynet.be, 015 51 69 97
Mechelen - Jorn Van de Velde: jorn.vandevelde@natuurpunt.be, 0493 02 96 97
Sint-Katelijne-Waver - Godelieve Janssens: godelieve-jans@telenet.be, 015 20 97 02
Willebroek - Wim Candries: wimcandries@hotmail.com, 0472 29 87 32

BEHEERTEAMS

Bonheiden
- Bruinbeekvallei
Glenn Deliège: glenndeliege@hotmail.com, 015 33 63 06
Joost Dewyspelaere: joost.dewyspelaere@skynet.be, 015 51 69 97
Geert Van D'huynslager: geert.vandhuyns@scarlet.be, 015 51 31 88
 
Mechelen
Philip Jackson: philip.jackson@natuurpunt.be, 0487 34 47 02
Patrick Van Herp: patrick.vanherp@hotmail.com, 0497 73 55 44
Patrick Van Herp: patrick.vanherp@hotmail.com, 0497 73 55 44
Filip Van den Wyngaert: filip.vdw@telenet.be, 0476 25 37 45
Tony Van den Broeck: tonynatuurpunt@gmail.com, 0479 08 35 12
- Stuivenberg
Roel Schrauwen: roel_schrauwen@hotmail.com, 0492 61 31 96
 
Sint-Katelijne-Waver
Jimmy Luyckx: jimmy.luyckx@gmail.com, 0470 72 66 84
Simon Jacobs: sim.jacobs@gmail.com, 0495 43 74 98
- Spoorwegzaten en Eeckelenbos
Frank Hadermann: frank.hadermann@skynet.be, 015 31 55 05

Willebroek
Wim Candries: 0472 29 87 32
 
Marie-Louise Selleslach: ml.selleslach@telenet.be, 015 51 59 02
 
BESTUUR

Voorzitter: Jorn Van de Velde
Penningmeester: Lutgarde Van Driessche
Secretaris: Silvana Götz
Overige bestuursleden:
  • Joost Dewyspelaere (namens kern Bonheiden)
  • Geert Van D'huynslager (namens kern Bonheiden)
  • Mathias Hermans (namens kern Mechelen)
  • Godelieve Janssens (namens kern Sint-Katelijne-Waver)
  • Luc Fillee (namens kern Sint-Katelijne-Waver)
  • Ine Colpaert (names kern Willebroek)
  • Albert Bellekens (namens kern Willebroek)
  • Ann Pinceel
  • Bert Delanoeije
  • Mario Engels
  • Patrick Van Herp
  • Peter Delvaux
  • Tony Van den Broeck

Vragen over aankopen? Contacteer de contactpersoon van de kern waarin zich de potentiële aankoop bevindt, of bij twijfel de afdelingsvoorzitter.

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang je Fiets- en Wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP