Contact

Natuurpunt Mechels Rivierengebied

VoorzitterJorn Van de Velde

BEZOEKERSCENTRUM
Ann Pinceel: bc.mechelsrivierengebied@natuurpunt.be, 015 43 61 09

KERNEN

Bonheiden - Diane Appels: diane.appels@skynet.be, 015 51 69 97
Mechelen - Nils Iwens: nils.iwens@natuurpunt.be, 0468 36 14 46
Sint-Katelijne-Waver - Godelieve Janssens: godelieve-jans@telenet.be, 015 20 97 02
Willebroek - Wim Candries: wimcandries@hotmail.com, 0472 29 87 32

BEHEERTEAMS

Bonheiden
- Bruinbeekvallei
Glenn Deli├Ęge: glenndeliege@hotmail.com, 015 33 63 06
- Cassenbroek, Mispeldonk en Pikhakendonk
Joost Dewyspelaere: joost.dewyspelaere@skynet.be, 015 51 69 97
Geert Van D'huynslager: geert.vandhuyns@scarlet.be, 015 51 31 88
 
Mechelen
- Barebeekvallei
Philip Jackson: philip.jackson@natuurpunt.be, 0487 34 47 02
- Battelaer, Oude Dijlearm en Zuur Bemke
Patrick Van Herp: patrick.vanherp@hotmail.com, 0497 73 55 44
- Betzembroek
Bart Callebaut: bart@wisper.be, 0485 62 77 38
Bart Van Neste: vanneste.stynen@telenet.be, 0472 83 82 96
- Fort van Walem
Filip Van den Wyngaert: filip.vdw@telenet.be, 0476 25 37 45
- Kauwendaal
Stefan den Hartog: 0479 95 55 09
- Mechels Broek
Tony Van den Broeck: tonynatuurpunt@gmail.com, 0479 08 35 12
- Stuivenberg
Roel Schrauwen: roel_schrauwen@hotmail.com, 0472 61 31 96
- Zennebeemden
Nic De Muyer: 0495 18 22 07
Pieter Schepers: 0476 98 90 77
 
Sint-Katelijne-Waver
- Gasthuis-, Honds- en Zuurbossen
Jimmy Luyckx: jimmy.luyckx@gmail.com, 0470 72 66 84
- Vossenbergbos
Simon Jacobs: sim.jacobs@gmail.com, 0495 43 74 98
- Oude Spoorwegberm
Frank Hadermann: frank.hadermann@skynet.be, 015 31 55 05

Willebroek
- Biezenweiden
Wim Candries: 0472 29 87 32

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang je Fiets- en Wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP