Contact

Wil je meewerken als vrijwilliger, merk je iets bijzonders op, heb je een vraag, ... contacteer ons!

Algemene vragen

Carl Horemans - natuurpunt-vorselaar@proximus.be - 014/23.28.16 - 0471/50.17.16

Natuurgebieden                                                                  

Conservator Krabbels-Lovenhoek                                                                                

Ilf Jacobs - ilf.jacobs@natuurpunt.be - 0490/44.57.39

Conservator Molenbos-Molenheide

Ludo Moeyersoms - ludomoeyersoms@skynet.be - 0478/53.06.33

Conservator Schupleer-Graafweide

Yannick Daems - yannickdaems@telenet.be - 014/23.05.67

Schaapskudde

Onze schapen grazen van april tot november in een van onze gebieden, zie je iets verdacht neem contact op met onze herder:

Marc Grimon - marc.grimon@telenet.be - 0474/50.76.69

Galloways

Van april tot november helpen deze robuuste koeien bij het graasbeheer, merk je een probleem:

Jan Van Orshaegen - jan.vanorshaegen@telenet.be - 0474/51.56.98

Be√ędigde veldwachters

Luc Van de Vijver - lucvandevijver.veldwachter@gmail.com - 0473/96.75.07

Nick Poelmans - nick.poelmans1@telenet.be - 0477/30.02.69 (Schupleer-Graafweide en Krabbels-Lovenhoek)

Wandelknooppunten

De wandelingen in onze gebieden zijn ingebed in het wandelknooppuntenwerk. Merk je een probleem, doe hiervan aangifte bij de "Routedokter": Aangifte

VOC Neteland VOC Logo

Vind je een gewond dier neem contact op via de website bel 014/51.40.41 of mail info@vocneteland.be

Zwerfvuil

Met onze vrijwilligers ruimen wij regelmatig zwerfvuil op. Vind je tijdens een wandeling toch klein afval, ruim het even zelf op, de natuur zal je dankbaar zijn.

Voor grotere objecten:

Online meldingspunt Vorselaar

Online meldingspunt Griobbendonk

Zandhoven: 03/410.16.39 / milieu@zandhoven.be

 
Voorzitter: Dirk Willems

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang je Fiets- en Wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP