Contact

Co - Voorzitters: José Lecoutere (Jose.lecoutere@telenet.be) 0497380878  en Kristina Naeyaert (kristina@natuurkoepel.be) 0479 514317 

Financies /mailings: Anne Braet (anne.braet@gmail.com)

Verantwoordelijke uitvoering natuurbeheer Bankbeek Stefaan Santy 0493 946856
Stefaan.santy@outlook.com - verantwoordelijke natuurbeheer Bergelen Sacha Thermote 0474 254752 verantwoordelijke natuurbeheer Leievallei Herman Nachtergaele 0485 025503


Verantwoordelijke gidsbeurten en kinderactiviteiten: Kristina Naeyaert & Martien Dhondt (martiendhondt@gmail.com)

Conservator Bergelen: Ignaas Robbe (ignaas.robbe@gmail.com)

Conservator Bankbeek: Stefaan Santy (stefaan.santy@outlook.com)

Ledenwerving: Pieter Bekaert (pieter.bekaert@skynet.be) en Hans Coucke (hanscoucke@icloud.com)

Bestuursleden: Rik Devriendt - Machteld Debels - Silke Carlier - Stefaan Santy - Els Deprez - Sacha Thermote - Geert Deltour - Eline Thermote - Anne Braet - José Lecoutere - Kristina Naeyaert - Herman Nachtergaele - Tim D'haveloose - Hans Coucke - Antoon Devaere - Pieterjan Verhelst - Thijs Hauspie - Martien D'hondt - Ignaas Robbe - Erwin Decoene - Yves Gevaert - Lieve Wyllin.

Verantwoordelijke geologie & landschap: Erwin Decoene (erwin.decoene@telenet.be)

Verantwoordelijke paddenoverzetacties: Herman Nachtergaele (nachtergaeleherman@gmail.com)

Verantwoordelijke vogelwerkgroep: Ignaas Robbe (ignaas.robbe@gmail.com)

Verantwoordelijke huiszwaluwen: Pieter Bekaert (pieter.bekaert@skynet.be)

Verantwoordelijke onderwaterleven: Pieterjan Verhelst (pieterjan_ver@hotmail.com)

Verantwoordelijke aankoopprojecten: Herman Nachtergaele (nachtergaeleherman@gmail.com)

Verantwoordelijke steenuilenproject - wilde bijen - Facebook: Yves Gevaert (yves.gevaert@gmail.com)


Natuurpunt Wevelgem neemt deel aan het gemeentelijke bestuursleven via de milieuraad, de Gemeentelijke Commissie voor Ruimtelijke Ordening en de culturele raad.  

Voorzitter: Kristina Naeyaert

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang je Fiets- en Wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP