Over ons

Algemeen e-mailadres: info@natuurpuntzedelgem.be

Bestuur

Contactpersoon

Johan Gaudesaboos - johan@natuurpuntzedelgem.be

Secretaris

Mathias Vanden Bulcke - mathias@natuurpuntzedelgem.be

Penningmeester

Johan Gaudesaboos

Conservators Doeveren

Kris Lesage - 0486 25 25 30
Bram D’hondt - 0472 36 34 84
doeveren@natuurpuntzedelgem.be

Conservators Hoogveld

Eddy Becue - 0493 93 12 24
hoogveld@natuurpuntzedelgem.be

Conservator Vallei van de Kerkebeek

Mathias Vanden Bulcke - 0486 21 78 83
kerkebeek@natuurpuntzedelgem.be

Conservator Plaisiersbos

Maarten Goessaert - 0477 56 80 64
plaisiersbos@natuurpuntzedelgem.be

Conservator De Pilse

Johan Gaudesaboos
depilse@natuurpuntzedelgem.be

Werkgroepen

Bestuursleden (alfabetisch)

Voorzitter: Johan Gaudesaboos

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang je Fiets- en Wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP