Cursus: Dagvlinders (Diepenbeek)
Vlinders staan bekend als vrolijke fladderaars. Wie houdt er niet van vlinders? Wie een beetje oog heeft voor deze sierlijke insecten, merkt al snel dat zelfs in een eenvoudige tuin verschillende vlindersoorten voorkomen. Deze cursus leert je aan de hand van interactieve lessen én excursies in het veld vlinders herkennen. Ook hun leefwijze komt uitgebreid aan bod. Bovendien geven we tips om jouw tuin of natuurgebied vlindervriendelijk te maken.
Deze cursus wordt bovendien georganiseerd in het kader van het meetnettenproject. In opdracht van de Vlaamse overheid brengt Natuurpunt vlinderpopulaties van zeldzame soorten jaar na jaar in kaart. Voor het tellen van Kommavlinders, Heivlinders of Veldparelmoervlinders op diverse Limburgse locaties zijn we nog op zoek naar enthousiaste liefhebbers. In deze cursus komt ook aan bod hoe je hieraan je steentje kan bijdragen.
Prijs
Prijs voor leden is 25€ en niet leden 30€.
Deelnemen
Stap 1: Inschrijven
Via David Berx, davidberx@telenet.be.
Stap 2: Betalen
Na de mailbevestiging kan je het inschrijvingsgeld overschrijven op rekening BE31 0012 3787 1055 t.n.v. Natuurpunt Diepenbeek met vermelding 'cursus dagvlinders' + naam + ev. lidnummer.
22/05/2018 van 19u30 tot 22u30
27/05/2018 van 14u00 tot 17u00
03/06/2018 van 14u00 tot 17u00
Rooierheidestraat 100, 3590 Diepenbeek
Bekijk op Google Maps
Organisatie
Mede-organisatoren
