Dag van de Natuur : Beheerwerken & Natuurwandeling in het Sint-Andriesveld

Afbeelding
Rode Dopheide
Natuurpunt Brugge

We kochten recent heel wat grond rondom het Rode Dopheidereservaat. Daardoor kunnen we nu bijna het hele vroegere Sint-Andriesveld beheren. De Dag van de Natuur leek ons een geschikt moment om dit voor het eerst te delen met het grote publiek! 

Activiteiten

- We gaan hooi samenharken. Het overwoekerende pijpenstrootje wordt door de beheerploeg van Paul Dhoore vooraf afgemaaid.  Een ander team kan helpen bij het plaggen. Dat zorgt voor verjonging van de heide. Maak je geen zorgen wij stellen het nodige materiaal ter beschikking.

- Er zijn doorlopend wandelingen om het hele reservaat te leren kennen. Recent is er zes ha grasland verworven door ANB en dit laat ons toe de andere kant (Bosweg-Snellegem) te bereiken.

- We voorzien drank, soep en taart om het tijdens de middag wat aangenamer te maken.

Met je deelname wordt het zeker een gezellig mini-feestje. Voor de eerste keer gaan we de werken samen doen met de Zilvervossen, de uitstekende terreinploeg van Jabbeke.

De activiteiten beginnen om 09.00 en sluiten af om 17.00 uur maar je bent op ieder moment welkom. Zelfs al heb je maar een uurtje, vele handen helpen.Meebrengen: werkhandschoenen, stevige schoenen, aangepaste kledij.

Wandeling

Afspraakplaats

Ingang Sint-Andriesveld
Diksmuidse Heerweg 8200 Brugge België
Bekijk de locatie op de kaart
Afspraak aan de poort vlak voorbij de fietstunnel
Gratis tickets
Niet ledenprijs
€ 0,00
Ledenprijs
€ 0,00

Organisatie

Contact

Karel
Ameije

Wanneer

za 22 november 2025 - 09:00 tot 17:00