Gelukswandeling inschrijvingen afgesloten
Natuur maakt mensen gelukkiger. Maar regelmatig uren wandelen is voor velen niet haalbaar. Deze gelukswandeling is een powerboost natuur. Het is geen quickfix, maar wel een moderne, gerichte manier om je lichaam in te zetten in de natuur voor meer geluk.
We werken daarom met de essentie in geluk: hoe jij met de prikkels rond je omgaat. Met eenvoudige oefeningen verkennen we alternatieve manieren. Je ervaart zelf welk effect dat heeft op je lichaam én je geest.
Zo bouwen we doorheen de wandeling een ontspannen, open, stevige houding op fysiek én mentaal vlak. Dit is de 'goeie grond' waarmee je dagdagelijks vlot, spontaan en to the point kan handelen. Hiermee ervaar je meer plezier en minder stress.
In de oefeningen integreren we technieken voor fysieke en mentale gezondheid uit de oosterse en westerse tradities.
We werken met zintuigen, ademhaling, spierspanning en bewustwording.
Praktisch
- We wandelen ongeveer 3km door natuurgebied.
- Vaak op oneffen terrein zonder paden. In de winter is het een nat gebied.
- We staan ook regelmatig een tijdje stil in open terrein. Een kledingslaagje extra is dus aan te raden.
- Minimumleeftijd 15j.
- Maximaal 15 deelnemers
- Prijs 25€
- Begeleider: Ellen Stoffelen is conservator van de Winterbeekvallei, arts en bodymind coach bij Equivalent.
- Meer info www.equi-valent.eu/gelukswandeling
Wanneer?
25/09/2021 van 09u30 tot 11u30
Afspraakplaats
Munsterbos wandelpad
Heiken 11 Parkeren langs de straat, vertrek aan wandelpad langs de beek, 3740 Bilzen
Bekijk op Google Maps
Heiken 11 Parkeren langs de straat, vertrek aan wandelpad langs de beek, 3740 Bilzen
Bekijk op Google Maps
Begeleider
ellen stoffelen Stoffelen
Prijs
Tarief leden: 25.00 euro
Tarief niet-leden: 25.00 euro
Tarief niet-leden: 25.00 euro
Organisatie
Mede-organisatoren
Equivalent
