Lezing: Vogelvriendelijke tuin(ieren) (Sint-Andries)
Zie je graag (meer) vogels in je tuin? Je hoeft er echt geen ‘jungle’ voor te hebben! Tijdens de voordracht kom je te weten hoe je op eenvoudige manier van je tuin een vogelparadijs kan maken. De tips kunnen gebruikt worden ongeacht het soort tuin: strak of wild, klein of groot, stedelijk of landelijk.
Je leert het potentieel van je tuin kennen om vogels te voorzien van natuurlijk voedsel, schuilplaatsen en nestgelegenheden. We bespreken daarbij de relatie tussen vogels en plantenkeuze, tuinaanleg en tuinonderhoud. Je krijgt ook tips over hoe, wanneer en waar je best bijvoedt en nestkastjes voorziet.
Meer dan ooit vormen tuinen belangrijke stapstenen voor de natuur. Een vogelvriendelijke tuin levert hieraan een kleine maar belangrijke bijdrage.
Prijs
- Gratis/leden Natuurpunt en 5€/niet-leden.
- Niet-leden betalen bij de inkom.
Deelnemen
- Vooraf inschrijven is noodzakelijk: zie hieronder.
- Gelieve je Natuurpunt-lidkaart mee te brengen.
Wanneer?
14/04/2023 van 19u30 tot 21u30
Afspraakplaats
Begeleider
Katrien Deroey | Tuincoach Stad Brugge
Volzet
Organisatie
Mede-organisatoren
Natuurpunt Natuuracademie
Stad Brugge
Natuurcentrum Beisbroek
Helaas, deze activiteit is volzet
Helaas, deze activiteit is volzet
