Spokige wandeling in de Bourgoyen

Afbeelding
Bourgoyen herfst
Marino Ravier
Voorbij

Het is november, het is weer spokentijd! Halloween! Welke bomen waren de favoriet van de heksen? Welke planten helpen om je tegen de duivel te beschermen? Maar ook: waarom is fysica essentieel bij planten en waarom is het belangrijk om kleine mensen veel te knuffelen? Je komt het allemaal te weten op deze maandwandeling.

Afspraak om 14.30 uur aan het Natuurcentrum Jan Hublé, Driepikkelstraat 32 in Mariakerke. Wandeling van ca. 2 uur. Zorg voor kledij en schoeisel aangepast aan de weersomstandigheden. Niet zo makkelijk voor wieltjes. Liefst geen honden. Een verrekijker kan nuttig zijn.

Rolstoelgebruikers, mensen die minder mobiel zijn of wat extra aandacht nodig hebben, zijn zeker welkom op de maandwandelingen. Er zullen extra gidsen zijn die speciaal voor deze groep de wandeling aanpassen of inkorten.

Inschrijven is niet nodig.

Wandeling

Afspraakplaats

Natuurcentrum Jan Hublé
Driepikkelstraat 32 9030 Gent België
Bekijk de locatie op de kaart
Gratis deelname
Niet ledenprijs
€ 0,00
Ledenprijs
€ 0,00

Organisatie

Contact

Chris
Monten

Wanneer

za 1 november 2025 - 14:30 tot 16:30