Vlaams Ardennendag: Wandeling in het Burreken

Nog 9 plaatsen beschikbaar

Het Burreken is één van de meest schilderachtige plekjes in de Vlaamse Ardennen. Bloemrijke bronbossen, kabbelende beekjes, weitjes omzoomd met knotwilgen en holle wegen wisselen elkaar in een kleinschalig patroon af in het Burreken. In het voorjaar word je er overdonderd door de bloemenpracht van anemonen, daslook en hyacinten.

Tijdens een wandeling (5 à 6 kilometer) met conservator Jos Gyssels kunnen we een bezoekje brengen aan de wastine, de hoogstamboomgaard, het bos en het Faunahuis. We staan onderweg stil bij het beheer en de ontwikkeling van het natuurgebied en onvermijdelijk moeten we het ook even hebben over de geologie van de Vlaamse Ardennen en van ’t Burreken als brongebied in het bijzonder.
Meer info over dit prachtige natuurgebied op https://www.natuurpunt.be/natuurgebieden/burreken

Vertrek om 9u op de parking van de Aldi, Landegemstraat 1 te Vosselare. Na de wandeling kan wie wil nog een bezoek brengen aan de natuurmarkt van de Vlaamse Ardennendag te Maarkedal/Louise-Marie. Breng dan wel je boterhammen mee!
Meer info hierover https://www.vlaamseardennendag.be/

In de namiddag kan wie wil nog de natuurmarkt bezoeken in Louise-Marie

Wandeling

Afspraakplaats

Parking Aldi
Landegemstraat 1 9850 Deinze België
Bekijk de locatie op de kaart
Gratis tickets
Niet ledenprijs
€ 0,00
Ledenprijs
€ 0,00
Tijdens je inschrijving kan je lid worden, en geniet je meteen van de ledenprijs (indien van toepassing)

Organisatie

Natuurpunt Tussen Leie en Schelde

Contact

Dries
Gryffroy
Wanneer
zo 27 april 2025

Natuurgebied