Afspraakplaats
Halte Flixbus Borsbeeksebrug
Borsbeeksebrug 000 000 2600 Antwerpen België
Bekijk de locatie op de kaart
Borsbeeksebrug Berchem
Prijs weekend
Niet ledenprijs
€ 80,00
Ledenprijs
€ 65,00
Organisatie
Wanneer
Begindatum vr 27 september 2024 - 16:00 tot 19:00
zaterdag za 28 september 2024 - 00:01 tot 23:59
zondag zo 29 september 2024 - 00:01 tot 19:00
Wat kost het? 65€ voor leden van Natuurpunt en 80€ voor niet-leden. Als je recht hebt op een sociaal tarief (verhoogde tegemoetkoming bij je ziekenfonds), dan betaal je 30€.
Wat krijg je hiervoor: 2 overnachtingen in het Natuurvriendenhuis (leden van de vereniging Natuurvrienden krijgen hier nog een korting op die we ter plekke terugbetalen).
- We reserveerden een aantal kamers voor 4 of 8 personen.
- Op zaterdag is er een gegidste wandeling.
- Zondag voorzien we een uitgestippelde wandeling waarbij de groep zelf op ontdekking gaat naar vogels.
- Verder voorzien we warme maaltijden op vrijdag- en zaterdagavond met keuze voor vegetarisch.
- ’s Morgens hebben we koffie en thee maar voor het ontbijt en lunchpakket moet je wel zelf zorgen.
- Andere dranken zijn ter plekke te koop aan zeer democratische prijzen. Eigen drank is niet toegestaan.
- Voor het vervoer naar Trois-Ponts organiseren we een carpooling. De kosten voor het vervoer betaal je rechtstreeks aan de chauffeur waarmee je meerijdt. Ook dit is niet in de prijs inbegrepen.
- We vertrekken op vrijdag rond 16 uur in Berchem, Borsbeeksebrug en we zijn zondagavond rond 19 uur terug thuis.
- Het aantal deelnemers is beperkt tot 24 personen. Wacht dus niet te lang om in te schrijven.
- Inschrijven kan uitsluitend hier
- Je inschrijving is pas definitief als je het inschrijvingsgeld betaald hebt.
Ontvang nieuws over onze natuur en activiteiten rechtstreeks in je mailbox.
Abonneer je op onze nieuwsbrief