‘Dag van de natuur’ in ‘De Kleiputten’
Opgelet: Vergeet niet om je in te schrijven voor deze activiteit.
We gaan opnieuw graven, knotten, maaien, snoeien en omgevallen bomen inkorten om ‘de Kleiputten’ in topconditie te houden. Voor dit vele opruimwerk rekenen we op een hele ploeg werkwilligen. Bij deze klus hoort ook het aanvullen en versterken van de verschillende takkenwallen in en rond het natuurgebied. Lichter werk, zoals nestkastjes ruimen en waar nodig vervangen, staat ook op onze to-do-lijst. Wij voorzien alle werkgerief, met inbegrip van handschoenen en veiligheidsmateriaal.
… Het natuurgebied kan modderig zijn: je weet wat dit betekent voor de keuze van schoeisel en kledij.
Voor de warme catering kunnen we gelukkig weer beroep doen op Rita en Hans, maar ook onder de foeragetent zijn extra handen welkom. Wanneer wij werken aan een betere natuur, is er plaats voor vele vaardigheden!
Wie slechts een halve dag kan bijspringen, is zeker ook welkom. Meld dan bij je inschrijving welke daghelft. Nog dit: er zal alweer brandhout en wilgenpootgoed beschikbaar zijn voor de medewerkers. Dit kan achteraf gratis afgehaald worden.
Wanneer?
26/11/2022 van 09u00 tot 16u00
Afspraakplaats
Organisatie
Online inschrijvingen zijn gesloten voor deze activiteit.
Online inschrijvingen zijn gesloten voor deze activiteit.