Geleide wandeling Bos van Aa - Lente-editie
Op zondag 23 april 2023 is er de open lentewandeling in het Bos van Aa. Normaal gesproken is het ‘omwald gedeelte’ van deze voormalige zandwinning afgesloten voor het publiek, maar op 23 april is iedereen welkom om te zien hoe mooi dit natuurgebied zich ontwikkelt en welke redenen daarvoor zoal te bedenken zijn.
Dit gebied is bovenal een mozaïek van vele leefgebieden die via een uitgekiend beheer overvloedige kansen geven aan planten en dieren om zich volop te ontwikkelen. Dat is precies wat hier de jongste jaren gebeurt, en dat kun je zelf komen zien. Het lenteleven is pril maar al volop in ontwikkeling. Komen kijken is dus de boodschap.
We spreken af om 14 uur aan de laadkaai op de rechteroever van het kanaal, aan de Sluisweg in Zemst. Die ligt ongeveer anderhalve kilometer stroomafwaarts het kanaal (richting sluis), gezien vanaf de brug van Humbeek. Rond 17 uur sluiten we deze wandeling af. Bij regenweer zijn laarzen aangeraden.
Vooraf inschrijven is aangeraden, zodat we kunnen inschatten hoeveel gidsen we nodig hebben, zodat iedereen optimaal van deze ervaring kan genieten
Contactpersoon: Herman Dierickx, 02 252 11 05 / 0498 64 62 18 (herman.dierickx@telenet.be)
Wanneer?
23/04/2023 van 14u00 tot 17u00
Afspraakplaats
Begeleider
Herman Dierickx
Organisatie
Herman Dierickx
02 252 11 05 / 0498 64 62 18
Online inschrijvingen zijn gesloten voor deze activiteit.