Wandeling in het Kollintenbos
De wandeling doorheen Bos van Aa-Kollinten is steeds weer de uitgesproken gelegenheid om het gebied in de verschillende seizoenen te ontdekken. In mei maken we kennis met Bos van Aa-Kollinten in volle glorie. De trekvogels zijn aangekomen en verdedigen volop hun territorium, kijk uit naar Fitis, Nachtegaal, Spotvogel, Sprinkhaanzanger en Wielewaal die alle in deze periode in het gebied gezien of gehoord kunnen worden. Maar ook de insectenwereld draait op volle toeren.
Geniet van oranjetipjes en vuurjuffers en plasrombouten langsheen het wandelpad die deze tijd van het jaar goed te zien zijn. De geleide wandeling, met gids van Natuurpunt, is ongeveer 2.5 km lang en zal ongeveer 2 à 2,5 uur duren. Laarzen zijn een must omdat hoge waterstanden het hele jaar te verwachten zijn na een periode van regen.
Vooraf inschrijven in aangeraden, zodat we weten hoeveel gidsen er aanwezig moeten zijn, zodat iedereen optimaal kan genieten van dit prachtig natuurgebied.
Wanneer?
14/05/2023 van 14u00 tot 17u00
Afspraakplaats
Begeleider
Herman Dierickx
Organisatie
Online inschrijvingen zijn gesloten voor deze activiteit.