Zondag in het museum: HaikuCafé met praatstokken
4 juni, dus een speciaal HAIKUCAFé waarbij je niet alleen vers gebak en verse haiku’s krijgt op ons zomerterras, maar ook verse juwelen van edelstenen, ingeknoopt met micro macramé tot fijne halskettingen, armbandjes, enkelbandjes en oorringen. Een hele tafel vol, gemaakt door Katleen van Knots & Dots. En naast edelstenen knoopte Katleen ook enkele praatstokken in met haar kleurrijke micro macramé. Wie zo’n stok vasthoudt, dwingt stilte en ruimte af.
Het zondagse HAIKUCAFé dus dit keer in een wat bijzonder kleedje én buiten op het terras. Lekkere drankjes en vers gebak zijn inmiddels klassiek. En op poëtische wijze — en mét mijn praatstok — lees ik zelf ook graag weer een recept voor in de vorm van een haibun. Of haiku’s over juwelen? Komt dat zien én horen!
Van 13u. tot 18u. in het Huis van de Haiku aan de Graatakker 11 in Turnhout. Ook het Natuurtpunt Museum kun je dan gratis bezoeken.
Hou onze Facebookpagina in het oog voor meer details en uren. Hopelijk zien we jou op één van onze volgende zondagopeningen.
Organisatie
Mede-organisatoren
