Home » Op stap! » Activiteiten » Zondag in het Museum: Kriebelzondag in de Insectenweek en Week van de bij
Zondag in het Museum: Kriebelzondag in de Insectenweek en Week van de bij

Onze maandelijkse zondagsopening heeft als thema: de insecten en de blije bijtjes! Want het is Insectenweek en Week van de bij. Maak kennis met de wonderbaarlijke wereld van deze beestjes, tijdens onze familievriendelijke namiddag.
Weet jij het verschil tussen de honingbij en de solitaire bij? We leggen het met alle plezier uit! Of zoem zoem zoem...
… in op vlinders van onze streek. Ben je liever iets actiever bezig? Maak dan onder leiding van onze creatieve vrijwilligers zaadbommen of een eigen kriebelbeestje.
Voor de allerkleinsten snuiters is er een handpoppen vertelling met vlinders, bloemen en netels. Benieuwd? De dames van Meer Natuur in de Stad Turnhout brengen hun eerste voorstellingen in ons huis!
- Ze spelen om 14.00 uur, 15.00 uur en 16.00 uur.
- Leeftijd: kleuters
Alle bezoekers krijgen handgemaakte zaadknikkers mee naar huis om thuis de kriebeldiertjes blij te maken. Als je de knikkers goed verzorgt komen er prachtige bloemen uit.
Praktisch:
- Toegang is gratis
- Inschrijven is niet nodig.
- Voor ieders wat wils! Spring dus zeker eens binnen om je te laten verrassen.
Alvast een Haiku om in de stemming te komen:
"Het zonlicht
in de tuin;
nooit waait het
in een keer weg."
van Geert De Kockere
Hou onze Facebookpagina in het oog voor meer details en uren. Hopelijk zien we jou op één van onze volgende zondagopeningen.
Wanneer?
28/05/2023 van 13u00 tot 17u00
Afspraakplaats
Organisatie
Meer activiteiten
Cultuur in de NatuurErfgoedInsecten en ongewerveldenNatuur in de stadSNUITSoortenWilde bijen