Contact

Voorzitter

Jurgen Thiebaut
0475 42 05 97
jurgen.thiebaut@telenet.be

Secretariaat + algemene info

Rita Saerens
0473 46 66 96
saerens.rita@skynet.be

Ledenadministratie

Vincent Gathot
0473 46 66 96
v_gathot@hotmail.com

Penningmeester

Davie Van den Bossche 
0491 88 80 83
davie.van.den.bossche@telenet.be

Ternatuurken

Patrick Foré 
0472 71 17 04
forep@scarlet.be

Amfibieënwerkgroep

Dirk Cieters
0479 48 96 03
dirk.cieters@gmail.com

Conservator, beheer- en vogelwerkgroep

Luc Platteau
02 582 47 18
luc.platteau@hotmail.com

IT, insecten- & plantenwerkgroep

Serge Van Cleynenbreugel
02 582 72 21
serge.vancleynenbreugel@scarlet.be

Voorzitter: Jurgen Thiebaut

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang jouw wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP