Contact

Bestuur Natuurpunt Klein-Brabant

Diederik Schowanek, voorzitter: diederik.schowanek@telenet.be  0497 82 96 27

Sabine Pauwels, penningmeester: sabinepauwels@skynet.be  0476 99 94 61

Luc Peeters, secretaris: luc.j.peeters@telenet.be  0476 07 46 23

Hans De Schryver, beheer: hans_deschryver@hotmail.com  0474 89 23 68

Ine Pauwels, communicatie: pauwelsine@gmail.com  0475 36 40 96

Joost Reyniers, studie: joost.reyniers@telenet.be  0491 14 33 20

Koen Grolus, reservatenbeleid en aankopen: koengrolus@hotmail.com  0496 53 06 69

Ronny Segers, afdelingstijdschrift: r.segers@scarlet.be  0477 55 66 38

Kris Tersago, beheer: kris.tersago@telenet.be  0485 11 32 34

Luc De Wit, studie:  luc.de.wit@skynet.be  0468 34 37 27

Jan Van Belle: jan.van.belle3@telenet.be,

Sonia De Keyzer, communicatie: soniadekeyzer@hotmail.com  03 889 95 82

Ilse Peeters: ilse@attentus.be  0476 99 79 56

Dries Luts: d.luts.npkb@gmail.com

Tom Van Bel: tomvanbel@icloud.com  0497 25 21 10

An De Ryck: an.deryck@telenet.be  0473 53 79 95

Erika Van den Bergh: ericiavdb@gmail.com  0476 40 01 02

Paul Segers, natuureducatie en beleid: segerspol@hotmail.com  0470 50 45 97

Cille Blondiau, contact Natuurgidsen Klein-Brabant: cilleblondiau@telenet.be

 

Buizerd - Foto Luc Meert

 

Algemene e-mail van de afdeling:  natuur.klein-brabant@telenet.be  (ook voor inschrijving op onze e-mail nieuwsflitsen)

Redactie afdelingstijdschrift: redactie.npkb@gmail.com

https://www.facebook.com/natuurpunt.brabant/

 

Vrijwilliger worden

Interesse om af en toe een handje te helpen bij Natuurpunt Klein-Brabant?  We verwelkomen je in onze pool van vrijwilligers!  Meer info op onze vrijwilligerspagina

 

JNM 

JNM, de Jeugdbond voor Natuur en Milieu, is een jeugdbeweging voor iedereen van 7 tot 26 jaar die zich goed voelt in de natuur en zijn schouders niet ophaalt voor het milieu.

https://www.jnm.be/afdeling/klein-brabant;  contact: anton.kindt@hotmail.be

 

Dieren in Nood

Een dier in nood gevonden?  Contacteer Vogelopvangcentrum Malderen -  https://www.vogelopvangcentrum-malderen.be   052/33.64.10

 

 

Diederik Schowanek

Voorzitter: Diederik Schowanek

Waarom lid worden?

  • Bescherm de natuur
  • Ontvang jouw wandelgids
  • Krijg korting bij onze partners

TOP